Emirates, Türkiye’de Kabin Memuru Arıyor

Emirates, Türkiye’de Kabin Memuru Arıyor
Yayınlama: 24.04.2023
17
A+
A-

Emirates, çok uluslu kabin ekibine yeni katılımcılar aramaya devam ediyor. 28 Aralık tarihinde Bodrum Hotel La Quinta by Wyndham’da değerlendirme günü düzenliyor. Bu yazıda, Emirates kabin memuru alımı hakkında merak edilenleri bulabilirsiniz.

Emirates Kabin Memuru Alımı Nasıl Yapılıyor?

Emirates kabin memuru alımı için internet üzerinden başvuru yapmak gerekiyor. Başvuru yapmak isteyen adayların, Emirates’in kariyer sayfasına girerek, ilgili formu doldurması ve özgeçmiş (CV) ile fotoğrafını yüklemesi yeterli. Başvuru yapan adaylar arasından uygun görülenler, değerlendirme gününe davet edilecek.

Değerlendirme günü boyunca, adaylar çeşitli testlerden, grup çalışmalarından ve mülakatlardan geçecek. Değerlendirme gününde başarılı olan adaylar, sonraki aşamalara ilerleyecek ve Emirates’in kabin ekibi üyesi olma şansı yakalayacak.

Adaylarda Aranan Özellikler Neler?

Emirates’in kabin ekibi üyeleri, Dubai merkezli havayolunun 200’den fazla geniş gövdeli uçağı ile altı kıtada 130’dan fazla şehre uçarak, mükemmel hizmet kalitesi ve unutulmaz deneyimler sunuyorlar. Güvenlik konusunda hiçbir taviz vermeyen yaklaşımı sayesinde, kabin ekibi üyeleri, uçak içi hizmetlerin, güvenlik ve emniyet prosedürlerinin yönetiminde liderlik rolü üstleniyorlar.

Emirates’in Dubai’deki son teknolojiyle donatılmış eğitim merkezinde, kabin ekibi adaylarına birinci sınıf bir öğrenim deneyimi sağlanıyor. Kariyerlerine başarılı bir şekilde başlamak isteyen adayların, İngilizce dilinde yazılmış güncel bir özgeçmiş (CV) ve yeni çekilmiş bir fotoğraf ile başvuru yapmaları gerekiyor. Adayların mülakat günü boyunca hazır bulunmaları bekleniyor.

Ayrıca adaylarda aranan diğer özellikler şunlardır:

  • Farklı kültürlerden gelen insanlarla iyi iletişim kurabilme ve işbirliği yapabilme yeteneği
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilme ve seyahat etmeye istekli olma
  • Dubai gibi kozmopolit bir şehirde yaşamaya açık olma
  • Emirates’in sunduğu eğitim olanaklarından ve gelişim programlarından yararlanmaya hevesli olma

Çalışma Koşulları ve Avantajları Nasıl?

Emirates’in 160 farklı milletten oluşan global kabin ekipleri, havayolunun uluslararası operasyonlarının ve yolcu karmasının bir yansımasıdır. Dünyanın en büyük Boeing 777 ve Airbus A380 uçak filosuna sahip olan Emirates, kabin ekibi adaylarına olağanüstü kariyer fırsatları, mükemmel eğitim olanakları ve geniş yelpazeli bir gelişim programları sunmaktadır.

Emirates’in kabin ekibi üyeleri, Dubai gibi kozmopolit bir şehirde çalışmanın avantajlarını yaşıyorlar. Vergiden muaf maaş, havayolu şirket tarafından sağlanan ücretsiz konaklama, ücretsiz işe gidiş-geliş imkanı ve mükemmel bir sağlık sigortası gibi çeşitli yan hakların yanında Dubai’deki alışveriş ve eğlence etkinliklerinde özel indirimleri içeren çok cazip bir istihdam paketinden faydalanabiliyorlar.

Önerilen yazı: Esnafın Emeklilik Hayali: Yeni Reform Ne Getiriyor?

Emirates’in büyüyen global uçuş ağı, altı kıtaya yayılmış geniş seyahat fırsatını da beraberinde sunuyor. Hem Emirates kabin ekibi üyeleri hem de aileleri ve arkadaşları uçuş düzenlenen tüm noktalarda cazip ve ayrıcalıklı seyahat avantajlarından yararlanabiliyorlar.

white air plane on mid air - emirates

Emirates Hakkında

Emirates, 1985 yılında kurulan Dubai merkezli bir havayolu şirketidir. Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi olan Emirates, 200’den fazla geniş gövdeli uçakla altı kıtada 130’dan fazla şehre uçmaktadır. Emirates, yolcularına yüksek kaliteli hizmetler, konforlu koltuklar, geniş eğlence seçenekleri ve lezzetli yemekler sunmaktadır. Ayrıca Skywards adlı bir sadakat programı ile yolcularına çeşitli ödüller ve faydalar sağlamaktadır.

Bu şirket sadece havayolu değil, aynı zamanda turizm ve seyahat endüstrisine de katkıda bulunmaktadır. Emirates Holidays adlı bir seyahat acentesi ile dünyanın dört bir yanındaki destinasyonlara paket turlar düzenlemektedir. Emirates SkyCargo adlı bir kargo bölümü ile de ticari ve kişisel malların taşınmasını sağlamaktadır. Bu holding şirketi altında faaliyet gösteren Emirates, yaklaşık 100 bin çalışana sahiptir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa İçeriği