250 milyon dolarlık servet ne olacak?

Kevin Costner ile 18 yıllık eşi Christine Baumgartner, boşanma kararı aldı. 68 yaşındaki Costner’ın menajeri, “Bu güç vakitte kendisinin, Christine’in ve çocuklarının mahremiyetine hürmet gösterilmesini istiyoruz” açıklamasını yaptı.

250 milyon dolarlık servet ne olacak?
Yayınlama: 03.05.2023
4
A+
A-

‘Kurtlarla Dans’, ‘Bodyguard’, ‘Harberci’ ve ‘Kusursuz Dünya’ üzere sinemaların başrol oyuncusu Kevin Costner, özel hayatında çalkantılı bir periyoda girdi.

Kevin Costner, 18 yıllık evliliğini sonlandırıyor. Costner ile eşi Christine Baumgartner boşanma karar aldı.

Kevin Costner’ın menajeri yaptığı açıklamada, “Bay Costner’ın denetiminin dışındaki şartların ortaya çıkması nedeniyle evliliğini sonlandırmaması büyük bir keder. Bu sıkıntı vakitte kendisinin, Christine’in ve çocuklarının mahremiyetine hürmet gösterilmesini istiyoruz” dedi.

Kevin Costner’ın çocukları için ortak velayet talebinde bulunduğu öğrenildi. Costner ve Baumgartner’ın, Cayden (15), Hayes (14) ve Grace (12) isminde üç çocuğu bulunuyor.

İngiliz basınına yansıyan haberler nazaran; Kevin Costner’ın, 250 milyon dolarlık servetinin evlilik öncesi bir mutabakat ile korunduğu sav edildi.

Kevin Costner, Oscar, BAFTA ve Altın Küre mükafatlarına layık görülmüştü. Fanatik bir Arsenal taraftarı olan Costner, Çağdaş West isimli bir rock kümesinin da vokalistliğini yapıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.